top of page

TARLANIZA DEĞER EKER

Şirket Profili

 

MaterMacc, 1980 yıllının başlarında kurulmuş ve 2015 yılı itibariyle Foton Lovol International Heavy Industry Group şirketinin bir parçası haline gelmiştir. Bu önemli adım ile birlikte firmanın uluslararası alanda büyüme stratejisine İtalyan firmasının ziraat alanındaki ve tarlalardaki tecrübesi katkı sağlamıştır. 

 

Üretim tesisleri İtalya'nın kuzey kesiminde Prodonone vilayetine bağlı San Vito Al Taglimento endüstri bölgesinde olup, Venedik ve Treviso havaalanlarına yakın konumdadır. Bu konum MaterMacc ürünlerinin dünyaya dağılımı açısından önemlidir. 

 

Firmanın üretimi alanı toplam 60.000 m2 olup, bunun 30.000 m2'si üretim, araştırma&geliştirme ve yönetim ofislerini içermektedir. Diğer 30.000 m2 ise yeni ürünlerin test edildiği bir alandır.

MaterMacc, geleneksel ürünler için pinomatik hassas ekim mibzerleri üretim ve tasarımında uzmandır. Bununla birlikte açık arazilerde ve seralarda ekilen sebzeler için de ekim mibzerlerine sahiptir. Ayrıca ürün gamında sıra arası çapalama ve gübreleyiciler de yer almaktadır. 

 

Firmanın üzerinde yoğun olarak çalıştığı diğer ürünler ise, mibzerlerin ve balya makinelerinin kontrol ve yönetimini kolaylaştıran elektronik ekipmanlardır. Irrigamatic diye adlandırılan ürünler ile de sulama sistemlerine çözümler üretilmektedir.

 

Ürünlerin tüm araştırma&geliştirme, dizayn, üretim, test ve tasarımları MaterMacc firmasına aittir. Üretimde kullanılan tüm parçalar büyük niteliğe sahip ve uzman firmalar tarafından üretilmektedir. Bu sayede modern tarımın ve müşterilerin ihtiyaçlarına doğru ve hızlı bir biçimde cevap verilmektedir.

 

Şirketimiz, 2015 yılının ikinci yarısında yaptığı antlaşmalar gereği MaterMacc Türkiye Genel distribütörlüğüne başlamıştır.

 

Daha fazla bilgi için : www.matermacc.it

bottom of page